▸ telefon: 609 378 018   /   604 259 919      ▸ e-mail: wpdeveloperdobrzykowice@gmail.com

Dobrzykowice przy ul. Fiołkowej – zespół czternastu budynków jednorodzinnych

Domy jednorodzinne w Dobrzykowicach pod Wrocławiem

Osiedle Fiołkowe to nowa inwestycja na mapie Dobrzykowic, która zostanie oddana do użytku w lipcu 2019 roku. Składa się na nią zespół czternastu dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, z dojazdem od strony południowej.

Domy jednorodzinne w Dobrzykowicach stanowią przejaw nowoczesnej myśli architektonicznej, a dogodna lokalizacja doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które szukają podmiejskiej ostoi – pozwala uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie nie ogranicza mobilności. Mieszkańcy domów jednorodzinnych pod Wrocławiem z pewnością docenią możliwość szybkiego dojazdu do miasta (podróż samochodem zajmuje tylko 20 min., jest również możliwość skorzystania z komunikacji publicznej).

Do atutów domów jednorodzinnych w Dobrzykowicach należy także funkcjonalny rozkład pomieszczeń, obejmujący m.in. salon połączony z kuchnią oraz antresolę. Metraże domów (97.91m2, 128.34m2 i 173.17m2) oraz solidność ich wykonania zapewnią mieszkańcom komfort i wygodę, a standard deweloperski pozwoli wykończyć dom wedle własnych upodobań.

Osiedle Fiołkowe powstaje z myślą o wymagających klientach. Mieszkańcy mogą liczyć na prywatność i kameralną atmosferę. Jeśli cenicie Państwo ciszę, spokój oraz wyjątkowy, podmiejski klimat, domy jednorodzinne pod Wrocławiem przypadną Wam do gustu.

Dobrzykowice to doskonałe miejsce do życia. Okolica obfituje w tereny zielone, sprzyjając wypoczynkowi i rekreacji na łonie natury. Nie brakuje tu również niezbędnej infrastruktury. W odległości do 1 km znajdują się punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, placówki medyczne, place zabaw. W 2018 roku w Dobrzykowicach powstał nowoczesny kompleks Szkolno-Przedszkolny ze 120 miejscami w Oddziale Przedszkolnym. Wszystko to powoduje, że domy szeregowe przy ul. Fiołkowej to świetna propozycja dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Wierzymy, że będą stanowiły dla Państwa bezpieczną przystań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu!

SZKIC

Szkic prezentujący domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z zaznaczonymi domami na sprzedaż.

Cena:
449 000 zł (A2, A3, A4, A5, A6 – działki po 190 m2. B2, B3, B4, B5, B6 – działki po 198 m2)
340 000 zł (B1 – działka 313 m2)
449 000 zł (B7 – działka 333 m2)

Informacje zawarte na stronie oraz materiałach reklamowych dewelopera WP Developer Sp. z o.o., nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne.