▸ telefon: 609 378 018   /   604 259 919      ▸ e-mail: wpdeveloperdobrzykowice@gmail.com

Domy szeregowe pod Wrocławiem

Dlaczego warto wybrać szeregowce w Dobrzykowicach pod Wrocławiem?

Domy szeregowe to rozwiązanie pośrednie między mieszkaniem a domem wolnostojącym. Ten typ budownictwa cieszy się rosnącą popularnością z uwagi na podobny komfort jak w przypadku domów wolnostojących oraz korzystniejszą cenę.

O atrakcyjności domów szeregowych pod Wrocławiem decyduje m.in. nowoczesna architektura i kameralny charakter inwestycji – całe Osiedle Fiołkowa w Dobrzykowicach to tylko 14 domów jednorodzinnych. Ciekawy projekt architektoniczny sprawia, że nasze szeregowce prezentują się elegancko i jednocześnie przyjaźnie. Przestronne wnętrze, garaż i własny ogródek to atuty, który nie sposób przecenić. Zabudowa szeregowa sprzyja zawiązywaniu się wspólnoty sąsiedzkiej i daje poczucie bezpieczeństwa. Dzielenie ścian z sąsiadami poprawia także warunki termiczne domu i daje szansę na niższe rachunki za ogrzewanie.

Niskie koszty utrzymania sprawiają, że domy szeregowe pod Wrocławiem to świetna alternatywa dla mieszkania w stolicy Dolnego Śląska. Dogodna lokalizacja szeregowców w Dobrzykowicach zapewnia spokój i ciszę, a jednocześnie szybki dojazd do miasta. Solidne wykonanie, funkcjonalna przestrzeń, i przede wszystkim możliwość samodzielnego wykończenia i aranżacji zarówno domu, jak i działki to podstawowe udogodnienia oferowanych domów szeregowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji WP Developerdomy jednorodzinne w Dobrzykowicach na Osiedlu Fiołkowym to najlepszy wybór!