▸ telefon: 609 378 018   /   604 259 919      ▸ e-mail: wpdeveloperdobrzykowice@gmail.com

O firmie

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą deweloperską. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, naszą specjalnością jest wznoszenie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Działamy we współpracy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami i dostawcami materiałów. Wysoki standard wykończenia realizowanych obiektów osiągamy dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości oraz profesjonalnemu podejściu do wykonawstwa.

WP Developer buduje swoją pozycję na rynku w oparciu o renomowane rozwiązania. Z zaangażowaniem realizujemy nowoczesne obiekty, które mają najlepiej służyć przyszłym mieszkańcom budowanych przez nas domów. Naszą firmę deweloperską wyróżnia rzetelność i solidność działania na każdym etapie inwestycji.

Umiejętny dobór lokalizacji oraz wrażliwość na potrzeby klienta sprawiają, że nasze inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Skutecznie łączymy wysokie standardy budowlane z przykuwającą uwagę estetyką.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów WP Developer w Dobrzykowicach!

Współpracujemy z profesjonalnym biurem nieruchomości TOMKÓW NIERUCHOMOŚCI – Ewa Tomków, które zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi ze sprzedażą domów, potencjalny klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

WP DEVELOPER – domy od dewelopera w Dobrzykowicach w wysokim standardzie